W roku szkolnym 2012/2013 odbyły się trzy rozgrywki, w których brali udział uczniowie klas: I HT, I TL, II HT, II TG, III HT. W finałowej grze wyłonieni zostali zwycięzcy: I miejsce zajęła spółka „KP” reprezentowana przez Katarzynę Sosnowską i Przemka Szymańskiego, II miejsce zajęła spółka „ŁM” reprezentowana przez Łukasza Palecznego i Martę Szczecinę, III miejsce zajęła spółka „AT” reprezentowana przez Adama Krawczyka i Tomka Nocunia.

   Gra symulacyjna cieszyła się dużym zainteresowaniem wśród młodzieży. Uczestnicy wykazali się zaangażowaniem, pomysłowością, przedsiębiorczością, umiejętnością podejmowania decyzji oraz negocjowania warunków rynkowych. W roku szkolnym 2013/2014 planowana jest kontynuacja rozgrywek w ramach „Chłopskiej Szkoły Biznesu”, na które już teraz serdecznie zapraszamy.

Finał Chłopskiej Szkoły Biznesu 2012/2013
image002image003image004

Finał Chłopskiej Szkoły Biznesu 2012/2013

Zacznij wpisywać i naciśnij Enter