Jak co roku, 4 października 2016r w naszej szkole odbył się I etap Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej. Wzięło w niej udział 31 uczniów naszej szkoły z klas drugich, trzecich i czwartych Technikum Logistycznego. Uczestnicy mieli za zadanie rozwiązanie testu jednokrotnego wyboru złożonego z 25 pytań, wykazując się przy tym znajonością terminologii logistycznej z zakresu: podstaw logistyki, zapasów i magazynowania oraz transportu i spedycji. Był to też doskonały sprawdzian wiedzy i dobry bodziec do dalszej, wytężonej nauki.

Udział w konkursie i przejście do kolejnych etapów to szansa na otrzymanie stażu a później pracy w dużych firmach logistycznych. To również zwolnienie z części egzaminów potwierdzających kwalifikacje zawodowe, a także ułatwiony start na wybranych studiach.

Teraz oczekujemy na wyniki, które mają się ukazać 28 października i trzymamy kciuki za powodzenie naszych uczniów.

Zacznij wpisywać i naciśnij Enter