Zespół „Dzikie Bobry PLUS” zyskał rzesze fanów i wspaniałe rekomendacje. Usługi świadczone były na bardzo wysokim poziomie, a młodzi przedsiębiorcy wykazali się wyczuciem potrzeb lokalnego rynku, fachowością i umiejętnością radzenia sobie w biznesie.
Szkolny biznes był wspaniałą lekcją przedsiębiorczości w praktyce. Pokazał młodzieży, z jakimi problemami borykają się na co dzień przedsiębiorcy prowadzący własne firmy. Przede wszystkim jednak, dzięki próbie prowadzenia działalności gospodarczej, uczniowie mogli samodzielnie podejmować decyzje ekonomiczne, musieli ponosić ryzyko, dokonywać kalkulacji, jak również ponosić skutki swoich decyzji.
Szkolny biznes okazał się także lekcją odpowiedzialności i określił zasady współpracy, jakimi trzeba kierować się w życiu i biznesie.

Aneta Wodzińska
Emilia Tuźnik
Hanna Rejnchard

MŁODZI PRZEDSIĘBIORCY w ZSP w WARCE
dscn5849dscn5776dscn5730

MŁODZI PRZEDSIĘBIORCY w ZSP w WARCE

Zacznij wpisywać i naciśnij Enter