4 grudnia 2014r. w naszej szkole odbyły się eliminacje szkolne X edycji Olimpiady Przedsiębiorczości, wystartowało w nich 21 uczniów. Eliminacje szkolne polegały na rozwiązaniu testu wiedzy składającego się z 50 pytań o zróżnicowanym poziomie trudności. W X edycji najlepsi okazali się:

  1. Jakub Tomala III TL
  2. Kamil Kuciak II TL
  3. Angelika Korczak IV TH
  4. Adrian Strzelecki III TL
  5. Katarzyna Biernat III TL

Olimpiada Przedsiębiorczości to nowoczesny projekt o społecznym i proprzedsiębiorczym charakterze. Organizowana jest od 2005 r. i ma status jednej z największych olimpiad przedmiotowych w kraju. Do każdej edycji zgłasza się kilkanaście tysięcy młodych ludzi zainteresowanych przedsiębiorczością, zarządzaniem i gospodarką, z ponad 1000 szkół w całej Polsce. Celem Olimpiady  jest rozbudzenie i wzmocnienie wśród młodzieży postaw przedsiębiorczych, doskonalenie umiejętności analizy zjawisk zachodzących w gospodarce, w organizacji oraz w życiu prywatnym.

Zacznij wpisywać i naciśnij Enter