Uczestnicy projektu „Viva España! Zagraniczne Praktyki Zawodowe” odwiedzili piękną Sewillę, gorące miasto Hiszpanii, pełne atrakcji turystycznych. Miasto będące stolicą Andaluzji, znane z największej gotyckiej katedry świata, pałacu Real Alcazar i Generalnego Archiwum Indii wpisanych na listę UNESCO. Młodzież miała okazję także podziwiać symbol aglomeracji- Złotą Wieżę, usytuowaną nad rzeką, będącą pozostałością fortyfikacji miasta. Sewilla to miejsce z wąskimi uliczkami stworzonymi do spacerów, mimo czasami niespotykanej w tym rejonie, kapryśnej pogody. To przestrzeń niezliczonej ilości drzew pomarańczy, które kwitną na potęgę a zapach kwiatu przyprawia o zawrót głowy.

Sewilla- gorące miasto Hiszpanii
img_9293img_9289img_9281

Sewilla- gorące miasto Hiszpanii

Zacznij wpisywać i naciśnij Enter