Rok szkolny 2019/2020 stawia przed nami nowe wyzwania. Mamy nadzieję, że będzie on dla CSB równie owocny jak poprzedni, w którym udało nam się rozegrać 6 rund klasowych, 2 szkolne i 3 międzyszkolne. Łącznie do gry przystąpiło 156 uczniów, z czego najwytrwalszym udało się zagrać 6-7 razy w ciągu roku. Wyróżnionych zostało 39 osób. W tym roku szkolnym w planach mamy wprowadzenie trudniejszego wariantu gry i nawiązanie współpracy z nowymi szkołami. Pomimo zmiany na stanowisku dowodzenia – pan Jakub Staromłyński zastąpił panią Emilię Tuźnik (pani Aneta Wodzińska bez zmian) – udało się nam wystartować 26 września w rozgrywkach szkolnych, do których przystąpiło 28 osób. Bezkonkurencyjny okazał się duet (Krystian i Piotr) z klasy III TL, który uzyskał wynik 126 złotych górskich. Gratulujemy wszystkim uczestnikom i zapraszamy do kolejnych rozgrywek!

 Krystian i Piotr
z klasy III TL

0
złotych górskich

 Mirek i Kuba
z klasy III TL

0
złotych górskich

 Bartek i Adrian
z klasy III TL

0
złotych górskich

Zacznij wpisywać i naciśnij Enter