W poniedziałek 28.09 sala numer 12 zamieniła się w gabinet masażu. Pani Magdalena Górnicka, studentka piątego roku fizjoterapii na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym, wprowadziła uczniów klasy II TH oraz IV TH/TG w tajniki różnego rodzaju masażu (gorącymi kamieniami, bańką chińską, klasyczny). Oprócz wykładu teoretycznego młodzież miała okazję zobaczyć techniki masażu w praktyce. W rolę pacjenta wcielił się Krystian, któremu dziękujemy za odwagę. 😀👏
Uczniowie byli zachwyceni lekcją, czego dowodem jest jedna z wielu pozytywnych opinii umieszczona poniżej.
„ Moim zdaniem zajęcia dotyczące masażu były bardzo ciekawe. Mogłam poznać różne techniki masażu. Pani Magdalena była bardzo miła, z zaangażowaniem opowiadała o swoim zawodzie. Zajęcia te przydały mi się do uzupełnienia mojej wiedzy, ponieważ łączyły się one z moją podstawą programową. Chciałabym, aby było więcej takich lekcji”. 😀
Uczennica klasy II TH

Zacznij wpisywać i naciśnij Enter