Aż trudno uwierzyć, że jeszcze rok temu rzeczywistość szkolna wyglądała zupełnie inaczej. W październiku 2019 roku ruszyła w naszej szkole strategia promocyjna, której głównym aspektem był bezpośredni kontakt z potencjalnymi uczniami. Nasi uczniowie wraz z nauczycielami przygotowali i przeprowadzili bardzo ciekawe zajęcia z wybranych przedmiotów m.in. z języków obcych, historii, języka polskiego, matematyki, przedsiębiorczości, przedmiotów zawodowych. Do udziału w zajęciach zaproszona została młodzież ze szkół podstawowych. Łącznie odwiedziło nas 357 uczniów, z 17 szkół. Efektem tych wspólnych lekcji są 4 klasy pierwsze w naszej szkole. Ze względu na sytuację epidemiologiczną z przykrością informujemy, że musimy odwołać taką formę zajęć w tym roku szkolnym. W związku z tym, składamy podziękowania wszystkim, którzy pomogli nam wcielić plan promocji w życie. Szczególne podziękowania kierujemy do uczniów ZS w Warce za zaangażowanie i wspieranie inicjatyw na rzecz szkoły.
Zespół do spaw promocji ZS w Warce

Zacznij wpisywać i naciśnij Enter