Zgodnie z założeniami naszej szkoły, że lekcje w praktyce są nieocenionym źródłem informacji, po raz kolejny udaliśmy się z wizytą do lokalnych pracodawców (oczywiście z zachowaniem wszelkich procedur bezpieczeństwa).
Tym razem mieliśmy możliwość gościć w firmie „Fit Wujek”.
Klasy II GTh, II PTh i III TG wraz z p. Aldoną Rzeźnik i p. Anetą Wodzińską oraz p. Maciejem Kwiatkowskim w pierwszych tygodniach września sprawdziły, jak prawidłowe odżywianie wpływa na zdrowie.
Firma „Fit Wujek” jest firmą rodzinną państwa Namielskich, zajmującą się przygotowaniem i dostarczeniem dietetycznych posiłków dla swoich klientów.
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w pracy w gastronomii, państwo Namielscy tak potrafią połączyć składniki, aby zapewnić każdemu zbilansowaną dietę. Dodatkowo pozyskują produkty od lokalnych dostawców oraz ze sprawdzonych źródeł ze zdrową żywnością. Dowiedzieliśmy się, jak prawidłowo zbilansować dietę, poznaliśmy także tajniki zdrowego i smacznego przygotowania potraw.
Pani Elżbieta opowiadała nam o tym, co zainspirowało ją do prowadzenia takiego rodzaju gastronomii. Co ciekawe, była również uczennicą naszej szkoły. Opowiadała, jak pasja stała się jej pracą.
Z nadzieją, że my też w przyszłości odnajdziemy się na rynku pracy i będziemy mogli realizować swoje marzenia wróciliśmy do szkoły. 🙂

 

 

Zacznij wpisywać i naciśnij Enter