• Anna Górnicka – Dyrektor szkoły, j. angielski
  • Aneta Polak – Wicedyrektor szkoły, przedmioty zawodowe w zawodzie technik handlowiec
  • Beata Wolska – Kierownik ds. kształcenia zawodowego, plastyka
  • Izabela Fudecka – przedmioty zawodowe w zawodzie technik handlowiec
  • Sylwia Bekas – j. angielski
  •  Aleksandra Bartuszek – j. angielski
  • Dudojć-Prokopczyk Dorota – j. polski, etyka
  • Gabler-Śliwa Agata – przedmioty zawodowe w zawodzie technik logistyk
  • Tomasz Gajdak – przedmioty zawodowe w zawodzie technik informatyk, informatyka
  • Gądek Kinga – przedmioty zawodowe w zawodzie technik logistyk oraz technik spedytor
  • Katarzyna Gołębiowska – przedmioty zawodowe w zawodzie technik logistyk oraz technik spedytor
  • Anna Górecka – zajęcia rewalidacyjne
  • ks. Tomasz Kołodziejski – religia
  • Artur Borowiecki – j. angielski
  • Kreczmańska Dorota – historia, historia i społeczeństwo
  • Kwiatkowski Maciej – przedmioty zawodowe w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych
  • Izabela Górecka – religia
  • Jarosław Grzmiel – fizyka, informatyka
  • Beata Kacperek – j. polski
  • Agnieszka Kopycka – matematyka
  • Marzena Maciak – biblioteka
  • Andrzej Marek –  przedmioty zawodowe w zawodzie technik ochrony środowiska
  • Matysiak Ewa – matematyka
  • Minda Małgorzata – j. rosyjski
  • Waldemar Mitura – matematyka
  • Mrozek Małgorzata – geografia
  • Norberciak Honorata – matematyka, informatyka
  • Orłowski Tadeusz
  • Anna Pawelczyk  – j. niemiecki
  • Stanisław Podlasek – j. angielski
  • Podworska Izabela – przedmioty zawodowe w zawodzie technik hotelarstwa
  • Małgorzata Pokrzywka-Kłos – biologia
  • Janusz Rejnchard – j. angielski
  • Mariola Rękawik – j. polski
  • Krystyna Romanowska – działalność gospodarcza
  • Rzeźnik Aldona – chemia, przedmioty zawodowe w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych
  • Skowrońska Klaudia –  j. niemiecki, j. angielski
  • Staromłyński Jakub – fizyka, informatyka, przedmioty zawodowe w zawodzie technik informatyk
  • Stasiak Waldemar – wychowanie fizyczne
  • Stępniewska Kamila – j. polski
  • Stykowska Ewa – psycholog
  • Szymańska Magdalena – wychowanie fizyczne
  • Hadrian Ślusarski – wychowanie fizyczne
  • Beata Tkaczuk – tyflopedagog
  • Tomczyk Agnieszka – plastyka
  • Wielgus Patrycja – wychowanie fizyczne
  • Witan Piotr  – edukacja dla bezpieczeństwa, BHP
  • Aneta Wodzińska –  przedmioty zawodowe w zawodzie technik hotelarstwa
  • Adam Wrzesień – przedmioty zawodowe logistyczne oraz technik spedytor
  • Elwira Zawadzka – historia, historia i teraźniejszość

Zacznij wpisywać i naciśnij Enter