Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie!

W tym roku nasza szkoła po raz pierwszy bierze udział w akcji „Szlachetna paczka” ❤️🎁 i objęła pomocą rodzinę zastępczą, która składa się z babci, dziadka oraz 18-letniej niepełnosprawnej wnuczki. Dziadkowie po śmierci córki przejęli prawną opiekę nad wnuczką, która jest osobą leżącą i żywioną dojelitowo. Obydwoje państwo są już w podeszłym wieku i mają poważne problemy zdrowotne. Rodzina utrzymuje się z emerytur oraz zasiłków dla dziewczynki. Miesięczny przychód na jednego członka rodziny to 565 zł.

Najważniejsze potrzeby naszych podopiecznych to:

1. Środki czystości, w miarę możliwości hipoalergiczne, gdyż na pozostałe dziewczynka jest uczulona: chusteczki nawilżane, pampersy TENA Slip SPlus, podkłady SENI-duże, Octenisept.

2. Żywność z długim terminem przydatności.

3. Zmywarka – wszystkie naczynia i sztućce, ze względu na ryzyko infekcji, muszą być dokładnie czyszczone.

Dziadkowie proszą także o odzież dla dziewczynki w rozmiarze M/L, materiały szkolne oraz opał (węgiel -1 tona).

Gorąco liczymy na Państwa pomoc i wsparcie finansowe! 😊

Zacznij wpisywać i naciśnij Enter