Drodzy uczniowie ZS im. 1 PLM „Warszawa”,
wielkimi krokami zbliża się koniec roku szkolnego 2019/2020. Już jutro odbierzecie wymarzone świadectwa i rozpoczną się upragnione (nie tylko przez Was, ale i przez nauczycieli – a może przede wszystkim przez nauczycieli 😜) – WAKACJE! 😄💪❤️
Jednak jutrzejsze pożegnanie będzie nieco inne. W związku z zagrożeniem COVID-19 musicie zachować wszelkie środki bezpieczeństwa. Pamiętajcie o maseczkach i dezynfekcji rąk. Aby uniknąć dużego zgromadzenia, zostaliście podzieleni na grupy. Każda klasa ma wyznaczoną godzinę zakończenia roku.
Harmonogram przedstawia się następująco:

➡️ na godzinę 9.00 przychodzą klasy:
I PTL – II piętro
I GTH – I piętro
III BS – sala gimnastyczna

➡️ na godzinę 10.00:
III TL – sala gimnastyczna
I PTH – I piętro
II BS – II piętro

➡️ na godzinę 11.00:
II TG, III TGH, I GTL, II TL – sala gimnastyczna

Do zobaczenia jutro! 🙂

Zacznij wpisywać i naciśnij Enter