Następnie zwiedziła Hotel Ossa**** Congress & Spa składający się z 29 sal konferencyjnych oraz bogatego centrum rekreacyjnego. Hotel ten posiada 522  pokoje   i apartamenty,  z malowniczymi widokami na okolicę. Czas wolny może w nim przyjemnie upłynąć w restauracjach, czy barach, a miłośnicy wypoczynku na świeżym powietrzu mogą docenić uroki piaszczystej plaży przy stawie, mogą też korzystać z kortów tenisowych czy z boiska sportowego. Z kolei instytut wellness & spa, oferuje szereg zabiegów kosmetyczno-pielęgnujących, czyli jest miejscem dla tych, którzy chcą zadbać o zdrowie i urodę.

Opinie młodzieży na temat wycieczki:

  • podobała mi się ta wycieczka. Moim zdaniem takie wycieczki są potrzebne, żebyśmy mogli zobaczyć na czym będzie polegała nasza praca w przyszłości,
  • na wycieczce podobało mi się to, że dużo obejrzeliśmy, niestety większość z gastronomii i był poczęstunek : ),
  • podobają mi się wycieczki zawodowe tego typu, chciałabym pojechać jeszcze do jakiegoś hotelu, dzięki takim wycieczkom uczę się czego mogą spodziewać się po branży hotelarskiej,
  • chciałabym aby były takiego typu wycieczki, ponieważ więcej się na nich uczymy. Wycieczki takie mogłyby odbywać się częściej, mam nadzieję, że niedługo odbędzie się kolejna.
Nasze zawodowe podróże
img_9362img_9361img_9359

Nasze zawodowe podróże

Zacznij wpisywać i naciśnij Enter