W klasach drugich i trzecich zakończyły się praktyki szkolne realizowane w formie Branżowych Symulacji Biznesowych firmy Revas.
Gracze w branżach: gastronomicznej, hotelarskiej i logistycznej zdobywali wiedzę i umiejętności w formie zajęć praktycznych.
To innowacyjne narzędzie dało uczniom możliwość uczenia się szerszego myślenia, podejmowania decyzji, które wpływały bezpośrednio na wynik w każdej rundzie oraz pracy w zespole. Prowadzenie wirtualnego przedsiębiorstwa pozwalało eksperymentować z różnymi strategiami i pomysłami, co wykorzystywali uczniowie, którzy znaleźli się w czołówce rankingu.
W branży logistycznej na pierwszym miejscu w rankingu ogólnokrajowym znalazła się firma MABAT- TRANS, sJkumulowany wynik działalności- 4,030, zarządzana przez Mateusza Malinowskiego i Bartłomieja Janczewskiego.
W branży hotelarskiej zwyciężyła grupa ADVENTURE z doskonałym wynikiem 5,181 uzyskanym przez Wiktorię Adamczyk i Zuzannę Michalak.
Na rynku gastronomicznym najlepiej wypadła firma Zatoka smaku- 0,088, prowadzona przez Joannę Komorek i Patrycję Wachnik.
Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim opiekunom za pracę w zespołach: Krystynie Romanowskiej, Aldonie Rzeźnik, Adamowi Wrześniowi, Anecie Polak, Anecie Wodzińskiej i Izabeli Podworskiej.

Zacznij wpisywać i naciśnij Enter