TEMAT : JAK DOBRZE WYGLĄDAĆ PODCZAS ROZMOWY KWALIFIKACYJNEJ? (pokaz makijażu biurowego)

   W dniu 18 września 2012 roku w ramach zajęć „warsztaty z przedsiębiorczości” odbyło się spotkanie uczennic kl. I TH z konsultantką firmy kosmetycznej „Mary Kay”.
Celem warsztatów było pokazanie jak ważne jest kreowanie własnego wizerunku w poszukiwaniu pracy. Spotkanie to miało charakter zajęć praktycznych podczas, których dziewczęta poznały techniki makijażu. Dowiedziały się jak dobierać kolory do swojego typu urody i jak odpowiednio dobrać makijaż do konkretnej sytuacji. Uwieńczeniem spotkania było samodzielne wykonanie makijażu na spotkanie w sprawie pracy.
Organizatorem zajęć była pani Aneta Wodzińska.

Spotkanie z konsultantką firmy kosmetycznej „Mary Kay”
2012-09-25-42012-09-25-32012-09-25-2

Spotkanie z konsultantką firmy kosmetycznej „Mary Kay”

Zacznij wpisywać i naciśnij Enter