Z okazji 100-lecia Odzyskania Niepodległości przez Polskę klasa VII z Publicznej Szkoły Podstawowej w Ostrołęce wraz z klasą II TH/TG z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Warce realizowała projekt „My-Niepodlegli”.
Z ogromną przyjemnością przedstawiamy efekt tego projektu; Przedstawienie pt: „Strajk dzieci we Wrześni” sfilmowane w Muzeum Wsi Radomskiej.
Nad całością przedsięwzięcia czuwały: Pani Maria Jaworska wychowawca klasy VII oraz Pani Klaudia Skowrońska wychowawca klasy II TH/TG — w miejscu: Muzeum Wsi Radomskiej

projekt „My-Niepodlegli”

Z okazji 100-lecia Odzyskania Niepodległości przez Polskę klasa VII z Publicznej Szkoły Podstawowej w Ostrołęce wraz z klasą II TH/TG z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Warce realizowała projekt „My-Niepodlegli”.Z ogromną przyjemnością przedstawiamy efekt tego projektu; Przedstawienie pt: „Strajk dzieci we Wrześni” sfilmowane w Muzeum Wsi Radomskiej.Nad całością przedsięwzięcia czuwały: Pani Maria Jaworska wychowawca klasy VII oraz Pani Klaudia Skowrońska wychowawca klasy II TH/TG

Opublikowany przez Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. 1 PLM "Warszawa" w Warce Poniedziałek, 19 listopada 2018

Zacznij wpisywać i naciśnij Enter